Menu

Antibiyoks Com.Tr

Doğal Bitkisel Ürünler

0

İade ve İptal Şartları

+ Ürün İade ve İptal Şartları

Her ürünü kullanmadan dış ve iç ambalajı açmadan, tahrip ve tahriş etmeden, teslim aldığınız tarihten itibaren yedi (7) gün içersinde teslim aldığınız şekilde geri iade edebilirsiniz. Müşteri sipariş ürünü iade edecekse teslim aldığı gibi geri vermekle yükümlüdür. Ambalajı açılmış kullanılmış, tahrip ve tahriş edilmiş ürünlerin iptali, iade ve değişimi yapılamayacaktır. Bu gibi durumlar söz konusu olduğunda ve değişim iade talebi ile tarafımıza ulaşmış ürünlerde, tespitimiz halinde ürün değişim iade ve ürün bedeli ödemesi yapılmayacaktır. “Ürün açıklamalarında belirtilmiş olup; Kişiye özel sipariş, özel imalat, hijyen ve/veya durumlarda ise ürün iptali, iade ve değişimi kesinlikle yapılamayacaktır.”

+ Alışverişten Caymada Ödeme İşlemleri

Müşterimizin; Sipariş ürün ve/veya iptal, iade talebi ile alışverişten cayması durumlarında, bahsi geçen ürün tarafımıza ulaştığı anda (1 ilâ 10 gün iş günü), mesai saatleri içersinde ürün bedeli iade işlemi tarafımızdan başlatılır. Ödeme yapmış olduğunuz tüm ürün bedeli kredi kartınıza veya havale yaptığınız hesabınıza tarafımızdan iade edilir. magaza.antibiyoks.com.tr ‘dan sipariş ürünler ödemenizi kredi kartınız ile yaptı iseniz, geri ödeme işlemi bankanız tarafından yapılacağından, bu işlem ile alakalı tasarrufumuz bulunmamaktadır. Taksitli kredi kartlı işlemlerinizde bankanız tarafından her ay kartınıza artı bakiye olarak yansıtılmaktadır..

+ Kargo Paketinizi Teslim Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sevkiyat sırasında ürünlerinizin zarar gördüğünü düşündüğünüz siparişlerinizi kargo görevlisi tarafından teslim alırken, dış pakette hasar ve/veya hasarlı ürün olabileceğini tespit ederseniz ilgili hiçbir teslimat belgesini imzalamadan kargo yetkilisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlamasını talep ediniz ve Hasarlı Paketinizi Kesinlikle Teslim Almayınız! Hasarlı ürünü tutulan tutanak ile kargo görevlisine iade ediniz.

+ Kargo Firmasından Siparişlerinizi Teslim Aldıktan Sonra

Paket veya içeriğinin hasarlı olduğunu fark etti iseniz, Kargo şubenize hemen bilgi veriniz ve “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlanmasını talep ediniz. Sipariş ürünlerinizi teslim aldıktan sonra, Kargo görevlisinin görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul ve beyan edip onaylayıp, imzaladığınızı da unutmayınız.

+ Asılsız, Siparişlerin Kargodan Teslim Alınmaması ve Sahte Siparişler İçin Önemle Duyurulur.!

Burada belirtilen hükümler “Asılsız, Siparişlerin Kargodan Teslim Alınmaması ve Sahte Sipariş Veren Kişiler” üzerinde geçerli olup, tamamen yasal “Satış Sözleşmesi” şartlarıda dahil olarak yürürlülük uygulanacaktır. Vermiş olduğu siparişlerin ciddiyet ve bilincinde olan tüm müşterilerimizin buradaki hükümler ile hiçbir sorumluluk hükmü yoktur. Kapıda ödeme ile vermiş olduğunuz siparişlerde şirketimiz maddi sorumluluk şartları altına girmektedir. Verdiğiniz siparişler maddi olarak şirketimizi belirli bir risk altına sokmaktadır. Verdiğiniz siparişlerin asılsız çıkması durumunda sipariş süreci içerisinde şirketimizin yapmış olduğu tüm masraflar zarar tablosuna eklenmektedir. Bu sebeple “Türkiye Cumhuriyeti Elektronik Ticaret Yasal” süreçleri altında geçerli hukuki sorumluluklar gereği tüm sipariş veren müşterilerimizin ip adresleri başta olmak üzere, vermiş oldukları telefon, e-posta, sipariş adreslerinin tümü sanal sürücüler altında kayıt altında tutulmaktadır, Tüm bilgilerin yanlış olması durumunda magaza.antibiyoks.com.tr yöneticilerinin Asılsız siparişleri veren kişilerin Ip adresi üzerinden, “Türkiye Cumhuriyeti Yasalarınca” Savcılık makamına yapılan başvurularda gerçek ikamet adreslerine gerekli hukuki işlemlerin başladığına dahil belgeler gönderilecektir.

Not:Yukarıdaki tüm şartlara uygun hallerde sipariş ürün iade ve değişim için kargo bedeli müşteri tarafından ödenecektir.